Pusté Čemerné
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doručenie kuriérom za 2,99 € do 10 dní.
Výprázdniť košík

Kalendár udalostí

August 2021

Vývoz komunálneho odpadu
6. august 2021

Vývoz komunálneho odpadu

V piatok 6.8.2021 sa uskutoční vývoz komunálneho odpadu – „kuka“ nádob. Prosíme občanov, aby do nádob na komunálny odpad nevhadzovali odpad, ktorý v obci triedime. Teda papier, sklo, plasty, elektroniku, šatstvo a BIO odpad.

Bowlingový turnaj pustočemerňanov
7. august 2021

Bowlingový turnaj pustočemerňanov

Miesto: Vranov nad Topľov

Obec Pusté Čemerné vás pozýva  na 3. ročník Bowlingového turnaja pustočemerňanov. Ten sa uskutoční v sobotu 7.8.2021 so začiatkom o 15:00 hod. v Bowling kaviareň Pod Lipou, Vranov nad Topľou.   Śtartovné 10,- €. Nahlásiť sa môžete na obecnom úrade (aj mailom na:  starosta@pustecemerne.sk ) a u poslanca Tomáša Melegu.   Príďte spoločne prežiť pekné športové popoludnie.   Tešíme sa na vás.

Zber separovaného odpadu
9. august 2021

Zber separovaného odpadu

V pondelok 9.8.2021 sa uskutoční zber separovaného odpadu - vrecia. V obci separujeme tieto zložky odpadu: DO ŽLTÉHO VRECA PATRIA: stlačené PET fľaše od nápojov, mikrotenové vrecká, plastové tašky, fólie, plastové obaly - neznečistené, viacvrstvové obaly od mlieka, džúsov a pod. DO ZELENÉHO VRECA PATRIA: sklo, sklenené fľaše, poháre, plechovky od nápojov, konzervy DO MODRÉHO VRECA PATRIA: papier, noviny, kartón, letáky V prípade ak ste nedostali vrecia týchto farieb – trieďte prosím odpad podľa druhu odpadu.

Futbalový zápas
15. august 2021

Futbalový zápas

Miesto: Pusté Čemerné

Domáci futbalový zápas medzi TJ Pusté Čemerné a  OCŠK Pozdišovce.

Vývoz komunálneho odpadu
27. august 2021

Vývoz komunálneho odpadu

V piatok 27.8.2021 sa uskutoční vývoz komunálneho odpadu – „kuka“ nádob. Prosíme občanov, aby do nádob na komunálny odpad nevhadzovali odpad, ktorý v obci triedime. Teda papier, sklo, plasty, elektroniku, šatstvo a BIO odpad.

September 2021

Zber separovaného odpadu a elektroodpadu
13. september 2021

Zber separovaného odpadu a elektroodpadu

V pondelok 13.9.2021 sa uskutoční zber separovaného odpadu - vrecia. V obci separujeme tieto zložky odpadu: DO ŽLTÉHO VRECA PATRIA: stlačené PET fľaše od nápojov, mikrotenové vrecká, plastové tašky, fólie, plastové obaly - neznečistené, viacvrstvové obaly od mlieka, džúsov a pod. DO ZELENÉHO VRECA PATRIA: sklo, sklenené fľaše, poháre, plechovky od nápojov, konzervy DO MODRÉHO VRECA PATRIA: papier, noviny, kartón, letáky V prípade ak ste nedostali vrecia týchto farieb – trieďte prosím odpad podľa druhu odpadu. Nebezpečný odpad / elektroodpad: Batérie, akumulátory, žiarivky a iný odpad obsahujúci ortuť, opotrebované oleje z motorových vozidiel, elektro-odpad (chladničky, mrazničky, televízory, počítače a iné elektrické spotrebiče)

Vývoz komunálneho odpadu
27. september 2021

Vývoz komunálneho odpadu

V pondelok 27.9.2021 sa uskutoční vývoz komunálneho odpadu – „kuka“ nádob. Prosíme občanov, aby do nádob na komunálny odpad nevhadzovali odpad, ktorý v obci triedime. Teda papier, sklo, plasty, elektroniku, šatstvo a BIO odpad.

Október 2021

Zber separovaného odpadu
11. október 2021

Zber separovaného odpadu

V pondelok 11.10.2021 sa uskutoční zber separovaného odpadu - vrecia. V obci separujeme tieto zložky odpadu: DO ŽLTÉHO VRECA PATRIA: stlačené PET fľaše od nápojov, mikrotenové vrecká, plastové tašky, fólie, plastové obaly - neznečistené, viacvrstvové obaly od mlieka, džúsov a pod. DO ZELENÉHO VRECA PATRIA: sklo, sklenené fľaše, poháre, plechovky od nápojov, konzervy DO MODRÉHO VRECA PATRIA: papier, noviny, kartón, letáky V prípade ak ste nedostali vrecia týchto farieb – trieďte prosím odpad podľa druhu odpadu.

Vývoz komunálneho odpadu
25. október 2021

Vývoz komunálneho odpadu

V pondelok 25.10.2021 sa uskutoční vývoz komunálneho odpadu – „kuka“ nádob. Prosíme občanov, aby do nádob na komunálny odpad nevhadzovali odpad, ktorý v obci triedime. Teda papier, sklo, plasty, elektroniku, šatstvo a BIO odpad.

November 2021

Zber separovaného odpadu
8. november 2021

Zber separovaného odpadu

V pondelok 8.11.2021 sa uskutoční zber separovaného odpadu - vrecia. V obci separujeme tieto zložky odpadu: DO ŽLTÉHO VRECA PATRIA: stlačené PET fľaše od nápojov, mikrotenové vrecká, plastové tašky, fólie, plastové obaly - neznečistené, viacvrstvové obaly od mlieka, džúsov a pod. DO ZELENÉHO VRECA PATRIA: sklo, sklenené fľaše, poháre, plechovky od nápojov, konzervy DO MODRÉHO VRECA PATRIA: papier, noviny, kartón, letáky V prípade ak ste nedostali vrecia týchto farieb – trieďte prosím odpad podľa druhu odpadu.

Vývoz komunálneho odpadu
22. november 2021

Vývoz komunálneho odpadu

V pondelok 22.11.2021 sa uskutoční vývoz komunálneho odpadu – „kuka“ nádob. Prosíme občanov, aby do nádob na komunálny odpad nevhadzovali odpad, ktorý v obci triedime. Teda papier, sklo, plasty, elektroniku, šatstvo a BIO odpad.

December 2021

Zber separovaného odpadu
13. december 2021

Zber separovaného odpadu

V pondelok 13.12.2021 sa uskutoční zber separovaného odpadu - vrecia. V obci separujeme tieto zložky odpadu: DO ŽLTÉHO VRECA PATRIA: stlačené PET fľaše od nápojov, mikrotenové vrecká, plastové tašky, fólie, plastové obaly - neznečistené, viacvrstvové obaly od mlieka, džúsov a pod. DO ZELENÉHO VRECA PATRIA: sklo, sklenené fľaše, poháre, plechovky od nápojov, konzervy DO MODRÉHO VRECA PATRIA: papier, noviny, kartón, letáky V prípade ak ste nedostali vrecia týchto farieb – trieďte prosím odpad podľa druhu odpadu.