Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Opatrenia pri potvrdení výskytu afrického moru ošípaných

SÚBOR
Dátum: 12.08.2021
Autor: Obecný úrad Pusté Čemerné
Opatrenia pri potvrdení výskytu afrického moru ošípaných

Nariadené opatrenia na tlmenie afrického moru ošípaných

Regionálna veterinárna a potravinová správa Michalovce (ďalej len RvPS Michalovce) príslušná podľa § 8 ods. 3 písm. e) v súlade s § 17 ods. 3 zákona NR SR č. 39/2007 Z. z. o veterinárnej starostlivosti v znení neskorších predpisov a v zmysle ustanovení § 9 a 11 Nariadenia vlády Slovenskej republiky č. 277/2003 Z. z. o opatreniach na tlmenie afrického moru ošípaných nariaďuje - právnickým osobám: Obce a mestá: Strážske, Pusté Čemerné, Lesné, Vybuchanec, Naciná Ves, Krivošťany, Stankovce.

- Právnickým a fyzickým osobám: vlastníkom chovov ošípaných chovaných v uvedených obciach Opatrenia pri potvrdení výskytu afrického moru ošípaných, ktorý bol potvrdený dňa 04.08.2021 v chove ošípaných v obci Kučín, okres Vranov nad Topľou.

Za týmto účelom RVPS Michalovce:

A.  Vymedzuje pásmo dohľadu - minimálne 10 km: kataster miest a obcí Strážske, Pusté Čemerné, Lesné, Vybuchanec, Naciná Ves, Krivosťany, Stankovce

Prehľad zákazov a nariadení nájdete v priloženom súbore. 

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
2021_Chov_osipanych_opatrenia Veľkosť: 816.9 kB Formát: pdf Dátum: 12.8.2021

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.